Cheaty do gier

Tu znajdziesz chety do różnych gier

Ogłoszenie

Proszę o rejestrowanie się naprawdę warto :D


  • Index
  •  » Offtopic
  •  » Jeżeli tu można pisać o wszystkim to możemy popisać o sobie i hobby :)

#1 2008-07-15 17:54:19

Jashu

V.I.P

10524280
Zarejestrowany: 2008-07-15
Posty: 4
Punktów :   

Jeżeli tu można pisać o wszystkim to możemy popisać o sobie i hobby :)

Kto chce powiedzieć coś o sobie i o swoim hobby to niech pisze .... może ja zaczne

Nazywam się Krystian Jaśko, mam 14 lat i chodzę do szkoły w Alwerni (jak tu na razie praktycznie wszyscy ) . Nie będę opisywał swojego wyglądu bo to nie jest konieczne ale z charakteru jestem ... różny Ci co mnie znają to wiedzą ale dla tych co mnie nie znają napisze kilka słów o sobie Miły, (jak ktoś dla mnie jest miły ) przyjazny, zboczony, (nie do przesady ale jestem ) niekiedy bardzo zmienny, (to zależy czy mam dobry dzień czy nie ) inteligentny , uczuciowy,  romantyczny, (nie zawsze ale jak się postaram ) Myślę że tyle o moim charakterze wystarczy pisania ... moje hobby to piłka nożna Niektórzy mówią że to jest bez sensu ... bieganie 21 gości za jedną piłką i strzelanie do dwóch słupków z poprzeczką ... a ja myślę że to ma sens ... w końcu to jest jeden z najbardziej płatnych zawodów na świecie ;o ... najlepsi piłkarze to nie są ci co grają tylko dla kasy ... najlepsi piłkarze grają ponieważ to kochają, kochają ten sport i mają ambicję, a nie poddają się jak już tylko zacznie być ciężej . Przykładem według mnie był Zinedine Zidane ... możecie mówić co chcecie ale ja i tak nie zmienię zdania Był bo już niestety odszedł na emeryturę . Nom i tyle chciałem wam powiedzieć o sobie, o swoim hobby i o moim ulubionym piłkarzu Ulubionej drużyny nie mam ... tylko z Polskiej ligi ... to oczywiste że Wisełka Nom to by było na tyle Ja ktoś to przeczyta całe to znaczy że jest cierpliwy i skutecznie  dąży do  do celu

(Uwaga ... nie wszystko co napisałem jest prawdziwe )

Pozdrawiam i życzę miłego pisania o sobie

Offline

 
  • Index
  •  » Offtopic
  •  » Jeżeli tu można pisać o wszystkim to możemy popisać o sobie i hobby :)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.demoris.pun.pl www.ugamella.pun.pl www.allgoals.pun.pl www.duel0masters.pun.pl www.hunterspl.pun.pl